.

.

New
[4 Pack] MAYtobe Екран Заштитник За iPhone 8 Плус. 7 Плус, 6S Плус, 6 Плус Калено Стакло, 9H Цврстина, Анти Нула, Меур Слободни, Случај Пријателски, Лесно да го Инсталирате

[4 Pack] MAYtobe Екран Заштитник За iPhone 8 Плус. 7 Плус, 6S Плус, 6 Плус Калено Стакло, 9H Цврстина, Анти Нула, Меур

DEN 167.76

Тековен
Во продавницата

Ве молиме бидете сигурни дека нема повеќе нечистотија или прашина на екранот, пред да аплицираат екран заштитник.Одговор : Доколку имате прашања за овој производ, ве молиме ги споделите со нас и да се даде краток опис на проблемот за вашата нарачка.99% High-definition јасно hydrophobic и oleophobic екран облога ги штити против пот и нафтени остатоци од отпечатоци од прсти,подобрување на видливоста на екранот.Онлајн видео инсталација инструкции може да се најде на последната слика слот : Најлесен Инсталација - отстранување на прашина и усогласување на тоа правилно пред крај на инсталацијата,без да се грижиш за меурчиња,уживајте во вашиот екран ако тоа не е таму.Тоа е 100% сосема нов,Прецизни ласерски сече калено стакло, многу полиран,0.Прашање : Ако производот е оштетен, како треба да се јавите на продавачот?.Прашање : Дали екран заштитник покрие целиот екран?Зошто е тоа помал од мојот Телефони екран?.тоа нема да влијае на нормална употреба на отпечатоци отклучување функција. 7 Плус, 6 S Плус, 6 Плус, Обезбедувајќи Максимална Покриеност Заштита.MAYtobe е посветена да обезбеди 100% задоволството на клиентите, ве Молиме ни e-mail страна Преку порака Систем за било какви прашања во врска со примена е неисправен или скршени.33 mm ултра-тенок калено стакло екран заштитник одржува оригинален одговор чувствителност и допир, со добро допир искуство.Answer : Секој MAYtobe екран заштитник ќе дојде со Лесна Инсталација Фах,Влажни Избрише&Сува Избрише,Прашина Отстранување Налепници за да ви помогне да инсталирате екран заштитник.Пред ставање на екранот заштитник, ве молиме следете ги инструкциите во пакет да се исчисти екранот.Прашање : Како можам да се избегне прашина спотови?.Исто така, ве молиме да се обиде да најде влажна место со помалку прашина да се инсталира на екран заштитник.Тоа е ефикасен за спречување на жуборот и пилинг на рабовите.Дали има меурчиња, ве молиме обидете се да го притиснете копчето на балон со помош на вашиот прст со малку сила,и обидете се да користите еден владетел или кредитна картичка за да ви помогне со проблемот,но тенка крпа подлога потребно е на површината на екранот за да избегнете гребење заштитник.Специјално дизајниран за i Phone 8 Плус.Answer : Пред ставање на екранот заштитник,ве молиме прво чистење на екранот со помош колекции во пакет.Прашање : Како можам да се отстрани изворот?.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди