.

.

New
Andifany 3.7 V 2X Батерија 18650 Носителот Конектор за Чување Кутија ON/Off Прекинувач со Води

Andifany 3.7 V 2X Батерија 18650 Носителот Конектор за Чување Кутија ON/Off Прекинувач со Води

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Со заварување нога дизајн, можете лесно да ја ставајте батеријата во него.Оваа батерија кутија за носител со pin конектор, одговара за 18650 батерии.Име : Батеријата Држачот.Модел : DK-BW3 X2. Со капа и за вклучување/исклучување копче.Andifany е регистриран бренд.Само продавачот кој е овластен од страна на Andifany може да се продаде под Andifany.Andifany секогаш се фокусира на клиентите очекувањата и побарувачката, да се обезбеди најголем одлична шопинг искуство за корисниците. 3.7 V 2x Батерија 18650 Носителот Конектор за Чување Кутија ON/OFF Прекинувач Со Lead Design : Сериски Connection Fit за : 2x18650 3.7 VBattery (Не се Вклучени)Номинална напон : 7.4 VSize : 8.8 x 4.1 x 2,2 см (Dxšxv)Жица Должина : 16cm Material : Plastic Color : Black Package се вклучени : 1 x Батеријата Кутија Носител (Батерии не се вклучени.) Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди