.

.

New
3D Аналогни Thumbstick Палецот Стап Капа и Маска за PSP 1000 Контролер Замена (Црна)

3D Аналогни Thumbstick Палецот Стап Капа и Маска за PSP 1000 Контролер Замена (Црна)

DEN 167.76

Тековен
Во продавницата

Пакетот Вклучува : 1 x Thumbstick Капа за PSP 1000. Поддршка за PSP 1000. 100% нови и одличен квалитет.Поправка На Вашиот Стар И Дефект Делови Со Замена Со Нови Делови.Подобрување на Перформансите на Аналогни Стап на PSP 1000.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди