.

.

New
WWE Кофи Кингстон Ретро Стан Акција Фигура

WWE Кофи Кингстон Ретро Стан Акција Фигура

DEN 959.76

Тековен
Во продавницата

Прослават возбудата на клучните WWE моменти и фати сите возбудувања на реални, главниот настан се совпаѓа со овој WWE Ретро Стан фигура!.Доаѓа во 4.5-инчен размери и има потпис потег може да претставуваат и да се изврши.Кул ретро пакување ја прави оваа бројка мора да се има колекционерски за WWE фанови насекаде.Со стан, WWE навивачи да скенирање на сликата и да игра како знак дека во WWE игра!.Секоја фигура се продава одделно, се предмет на достапност.Бои и украси може да варираат.Овој динамичен, не-безрезервен WWE Ретро Стан слика слави возбудата на клучните WWE моменти и ја доловува сите возбудувања на реални, главниот настан натпревари.Оваа WWE Ретро Стан бројка доаѓа во 4.5-инчен размери и има потпис потег може да претставуваат и да се изврши.Кул ретро пакување ја прави оваа бројка мора да се има колекционерски за WWE фанови насекаде.И со посебен стан, WWE навивачи да скенирање на сликата и да игра како знак дека во WWE игра!Секоја фигура се продава одделно, се предмет на достапност.Бои и украси може да варираат.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди