.

.

New
Деца Ултразвучно Електрична Четка за заби, U-Облик на Цртан филм Моделирање Дизајн IPX7 Водоотпорен Autobrush У Четка за заби 2 Четка Глави 6 Начини за 2-7 Години Бебе Дете Ав

Деца Ултразвучно Електрична Четка за заби, U-Облик на Цртан филм Моделирање Дизајн IPX7 Водоотпорен Autobrush У Четка за

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

По четкање, обидете се да се исуши водата на четка за заби главата за да се избегне вода жива вода.ДВЕ ЗАМЕНЛИВИ ЧЕТКА ГЛАВИ - Нашите U-облик четка главата со огромни круг-точка влакната се направени од меки силиконски.На четка за заби главата може да се отстрани и замени.KRX 360°sonic Автоматско Белење на Заби -Лесен, удобен, автоматски.Принципот е со висок интензитет на сина светлина со бранова должина помеѓу 480-520 NM.Следете ги мали астронаут да започнете патувањето на четкање заби!.КРАЈОТ НА ЧЕТКАЊЕ ВОЈНА - Дали сте уморни од туркање на вашите деца да ги измијат забите?Изберете нашите електрична четкичка за заби за деца!Неговата симпатична цртан филм изглед ги прави децата да го сакаат, и на лесен и удобен четкање метод ефикасно го намалува децата отпор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди