.

.

New
Exiaquyangt 12 Компјутери Туш Завеса Куки Прстени Божиќ Зелена Жолта Plaid за Бања Туш Прачки Завеса и Лагер

Exiaquyangt 12 Компјутери Туш Завеса Куки Прстени Божиќ Зелена Жолта Plaid за Бања Туш Прачки Завеса и Лагер

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

[Квалитетни Материјали] Еден сет вклучува 12 уникатен куки.Тие се направени од не 'рѓосувачки челик и кристално стакло, polyresin материјал, што е исклучително издржлив и' рѓа отпорни. [Производ Големина] Кристално стакло дијаметар-1.45x1.45in/ 3.7x3.7cm.Кука дијаметар е околу 1.1 во, погоден за 0.3"-1.1" (8-28mm) дијаметар род.Тоа ќе се вклопи во поголемиот дел туш завеса прачки за изработка на овој туш куки се многу практични. [Лесно да се Инсталира] Едноставно да го гајтанот низ постоечките дупки и висат над туш род. [Моден Дизајн] Видови на уникатен дизајн за да бидете сигурни дека секој може да го најдете вашиот омилен туш завеса куки, прекрасен дизајн може да ги красат вашиот туш род и бања. [100% Задоволство Гарантира] Ние веруваме во нашата кука завеса поставите квалитет.Ако имате било каков проблем, или сугестија, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас слободно, ние обезбеди пријателски, лесна-за-се постигне поддршка за вас.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди