.

.

New
DIOLOCA Жените Долг Ракав Лабава Макси Фустани Секојдневен Солидна Off-Рамо Долги Фустани со Џебови ноќта на Вештерките Печати Фустан

DIOLOCA Жените Долг Ракав Лабава Макси Фустани Секојдневен Солидна Off-Рамо Долги Фустани со Џебови ноќта на Вештерките

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Мек МатеријалСупер Меки и Удобни.Дише и одлично да се носат во текот на целиот ден.Овој класичен макси фустан е толку лесно да се носат!Можете да го носат само за секое дури и!Тоа е толку лесно да се облекуваат или надолу со накит и чевли.Ова е фустан кој може да се носи во пролет, есен и зима.Тоа е модерен и разновиден.Дури и со наједноставните вест, или јакна windbreaker, но исто така многу погодна.Носи чизми или рамни чевли, може да се покаже сите модни елементи на облека.ПриликиНеврзан/Партија/Работа/Плажа/Празник Стил.Тоа е одговара за било која сезона,можете да го носат во Пролет,Лето,Есен,Зима,едноставен, но моден стил се облекуваат.Стилски ДизајнОвој макси фустани карактеристики џебови и додворувања еластичен појас.Мек и Еластичен, Долги Ракави, околу Врат, Рамо-споеви,Џебови,Кат Должина,Секојдневен Фустани,Долги Фустани,Макси Фустани.Страна-цвест џебови,и додворувања еластичен појас.кат должина ќе ви се допаднат. Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86cm/34.65" Половината : 72cm/28.35" Должина : 130cm/51.18" Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 92cm/36.22" Половината : 78cm/30.71" Должина : 131cm/51.57" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98cm/38.58" Половината : 84cm/33.07" Должина : 132cm/51.97" Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.94" Половината : 90cm/35.43" Должина : 133cm/52.36" Големина : 2 XL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31" Половината : 96cm/37.80" Должина : 134cm/52.76".

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди