.

.

New
Smart Дизајн Прилагодливи се Повлече Од Фрижидер Фиока - Медиум - со можност да биде продолжен Шини и да се Справи - BPA Free Пластика - Има 15 кг - Фрижидер за Отпадоци, Замрз?

Smart Дизајн Прилагодливи се Повлече Од Фрижидер Фиока - Медиум - со можност да биде продолжен Шини и да се Справи - BPA

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

МЕДИУМ се ПОВЛЕЧЕ ФИОКА - Идеални за организирање на вашиот фрижидер и доаѓа целосно состави.ПАТЕНТИРАНА - Шини се прошири за да ги собере речиси било која големина полица од 13.75"-22.50".За да се обезбеди одговара, измери вашата полица пред купување.SMART ДИЗАЈН КВАЛИТЕТ - Сите Smart Дизајн на производи се подложени на строги обезбедување на квалитет и контрола. 24/7 САД ПОДДРШКА - Контактирајте не преку интернет или телефон за производот прашања, проблеми, како и гаранција на информации.ДИМЕНЗИИ - 14.625-26(D) x 8(W) x 4.625-5.25(H).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди