.

.

New
Најк Тенок WAISTPACK OSFM Ехо Розова/Сино Празнина/Бела

Најк Тенок WAISTPACK OSFM Ехо Розова/Сино Празнина/Бела

DEN 794.40

Тековен
Во продавницата

Одговара на повеќето мали essentials вклучувајќи ги повеќето паметни телефони.Пакетот Висина На Производот Е 1 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 10 Инчи.Пакетот Ширина На Производот Е 5 Инчи.НАЈК ТЕНОК WAISTPACK OSFM ЕХО РОЗОВА/СИНО ПРАЗНИНА/БЕЛА.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди