.

.

New
Стандард, Трајни производи за Замена на Делови SIM & SIM/ТФ-Картичка Фах Компатибилен за Redmi 4 за мобилен телефон (Големина : Sp4219s)

Стандард, Трајни производи за Замена на Делови SIM & SIM/ТФ-Картичка Фах Компатибилен за Redmi 4 за мобилен телефон (Големина

DEN 676.80

Тековен
Во продавницата

Направени од врвен квалитет електронски материјал, издржлив и безбедно, стандард замена на делови.Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.Професионалната инсталација е препорачливо.1. SIM &SIM / Micro SD картичка послужавник за Redmi 42. Замени скршен или нефункционален one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping Types : SIM Картичка Послужавник , Micro SD картичка послужавник.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди