.

.

New
WondeRides Возење на Еднорог Играчки, Децата се Прошетаат по Играчка Розова, 29.3 инчен Висина Големина 3 за 3 да 5 Години, Возење на Коњ Кадифен Одење на Животните Механички

WondeRides Возење на Еднорог Играчки, Децата се Прошетаат по Играчка Розова, 29.3 инчен Висина Големина 3 за 3 да 5 Години,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Функција】Wonde Rides возење на Еднорог Пони целосно се симулира акција на возење на вистински коњ, давајќи им исто искуство и вежбање како возење на вистински horse.By нежно да се движи горе и долу на подножјето почива на вашето дете го прави еднорог се движи напред со лесен "gallop и да си одат", движење.Лесно да се управува со handlebars и децата може да се оди брзо или бавно како што тие сакаат. 【Придобивките од Јава】Јава Коњ Играчки дава одличен начин да се подобри во еден став се должи на основните мускули тоа цели.И децата координацијаили способноста ефикасно да се користат различни делови на телото истовремено, е подобрена како резултат на тоа, додека јавањето.Она што е уште поважно, нежна бие движење може да имаат масажа ефект, кој ја подобрува циркулацијата и релаксација во децата. 【Забава Дома】Еднорог тркала се мазни да се прошетаат на подот дома.Во периодот кога треба да останат дома, децата може да имаат голема забава јава, исто така се вежба.Веќе не е зависен од електроника. 【Соодветен спектар】Wonde Rides вози-на еднорог се направени со гордост, квалитет и изработка.Се изгради со Здрав Метал и Челик Структури и Механизми кои лесно може да се одржи до 55 кг за 3-5 години. 【Детали】Без батерии или електрична енергија се потребни.Dxšxv 17.7 x 13.3 x 29.3 инчи, Лесно да се управува рачка, Удобно седиште, Не се лизга на возилото, Безбедност на еден начин го исклучите тркала.Само имајте на ум : тркалата не може да се тркалаат назад, само напред, доволно за да се осигура безбедноста.Нашите Јава Пони коњ не бара батерии или на електрична енергија, но на детето сопствена моќ.На handlebars се лесно да се управува и децата може да се оди брзо или бавно како што тие сакаат.Тоа е како да се вози на вистински коњ!Тоа не само вежби деца нозе сила, но исто така ги учи како да се прошетаат коњ.Ако вашите деца се заинтересирани во возење, овој пони би било одличен подарок за него/неа, со оглед на тоа што јава коњ може да им помогне да ги подобрат своите рамнотежа, координација и управува способности.Оваа јава пони коњ е добра играчка избор за внатрешна и надворешна.Покрај тоа, Нејзиниот совршен подарок за пријатели, nephews, grandsons, или вашите сопствени деца момче и девојка.Без разлика дали роденден, партии, Божиќ или било која друга прилика.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди