.

.

New
1/4-20 X 2 (25pc) Нерѓосувачки Хексадецимален Главата Болт, Целосно Навој, 18-8 Нерѓосувачки Челик

1/4-20 X 2 (25pc) Нерѓосувачки Хексадецимален Главата Болт, Целосно Навој, 18-8 Нерѓосувачки Челик

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Гром Dropper Целосно Навој Хексадецимален Завртки се 100% 18-8 (304) не ' Рѓосувачки Челик давајќи им еден од највисоките форми на отпорност на корозија.Ова ги прави совршен избор за употреба во било која средина (вклучувајќи ги и морските/saltwater).ЗАВРТКИ МОЖЕ да ЗАВИСИ ОД : Нашата Хексадецимален главата завртки се многу силни и големи се и за внатрешна и надворешна употреба.Без разлика дали сте поврзани на натрупување на saltwater клупа или обезбедување замав во собата, можете да зависи од Гром Dropper Хексадецимален завртки да се одржи и последниот.ОДЛИЧНО ДА се ЗАДРЖИ ОКОЛУ : Гром Dropper Хексадецимален завртки се одлично да се има околу кога ќе им треба најмногу!Употреба во било која апликација, било состојба и било какви животната средина!Топ Dropper завртки се со највисок квалитет, кои се достапни на пазарот и ние стоиме зад нашите тврдат дека 100% .Тие се силни, отпорни на корозија и долготрајни!.ДИМЕНЗИИ : Дијаметар : 1/4"-20 Должина : 2 Нишка Тип : Цврста (Целосно Навој) Количеството : 25 парчиња Материјал : 18-8 (304) не' Рѓосувачки Челик.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Ние сме толку сигурни дека нашиот производ е најдобар на пазарот кои ги нудиме БЕЗ ПРОБЛЕМИ ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди