.

.

New
М. К. Morse 80 x 1/8 x 14 TPI Бенд Виде Ножот

М. К. Morse 80 x 1/8 x 14 TPI Бенд Виде Ножот

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Мека подлога за многу flex и долг живот; супер-тешко РК 64-66 забите, за да се задржи на сечење долго по другите одат досадна; преземат поголема тензија за straighter, повеќе точни намалувања.Малку повисоки цени, но многу подобро отколку обичните јаглерод ножеви.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди