.

.

New
Marryself Андроид 4G паметен Телефон RAM меморија, 4GB+ROM 64GB 3000MAh со Функцијата Отклучување со Лице (Зелен)

Marryself Андроид 4G паметен Телефон RAM меморија, 4GB+ROM 64GB 3000MAh со Функцијата Отклучување со Лице (Зелен)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

6. Dual картички : dual картички и двоен режим на подготвеност, без разлика помеѓу примарните и секундарните бајонет пристаништа, поддршка на мрежите на 50 комуникациски оператори ширум светот. 1. 7.3 инчен full screen.Ултра-висок екран-за-тело односот, обезбедување на гледање искуство од секогаш си сакал.Екран : HD+ LCD екран.Стандардно : Андроид 10 може да се промени.RAM МЕМОРИЈА : 4 GB.Стандардно : Андроид 10 може да се changed Signal фрекфенција : GSM 850/900/1800/1900 MHZ+WCDMA 850/2100 MHZ3. Задните HD камера : со 5 MP камера комбинација.Главната камерата поддржува LED блиц, што може да се подобри чувствителност под светлото или слаба светлина, и пука веднаш да се осигура дека вашите фотографии да останат јасна и светла.Dual картичка двоен режим на подготвеност за поддршка тф-картичка експанзија (максимална поддршка за проширување 128 GB)Големина : 180mm*95mm*55mm Battery : не-отстранлив built-in, капацитетот на батеријата 3000m Ah1pcs мобилен телефон + полни главата + полнење кабел + слушалка + мобилен телефон case5. Моќни перформанси : Нека младите луѓе како популарни игри како што се младите и тврдоглавост.Нови интерактивни дизајн, едноставен и јасен операција, мобилен телефон на работа е многу едноставен и јасен, сè е многу convenient2. 2 милиони пиксели пред камера, јасно и стилски selfies.Ултра-јасно пред камера се врти на сите ваши предмети во дела на уметноста.Дури и во слабо светло, може да се доживее повисока осветленост, боја vividness и јасност, степени и динамички опсег кога е потребно.6. Dual картички : dual картички и двоен режим на подготвеност, без разлика помеѓу примарните и секундарните бајонет пристаништа, поддршка на мрежите на 50 комуникациски оператори околу world Front камера 2 милиони pixels Rear камера 5 милиони pixels Screen : HD+ екран LCD1. 7.3 инчен full screen.Ултра-висок екран-за-тело односот, обезбедување на гледање искуство сте секогаш wanted Resolution : 3040*1440 7.3 inches RAM : 4 GB4. Лицето пристап : Поддршка за препознавање на лице.По активирањето, Nova8 ќе го скенира вашиот фацијални карактеристики и отклучување веднаш.Повикувајќи никогаш не било полесно или забава.ROM : 64 GB.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди