.

.

New
Aspen Креативни 31275 Преодни Тапан (Цилиндри) Форма Spider Изградба Светилка Сенка во Светло Сива боја, 8 широк (8 x 8 x 11)

Aspen Креативни 31275 Преодни Тапан (Цилиндри) Форма Spider Изградба Светилка Сенка во Светло Сива боја, 8 широк (8 x 8

DEN 811.44

Тековен
Во продавницата

1 пакет преодни тапан/цилиндар замена светилка сенка.лен ткаенини во светло сива боја, со шарени шема 8" топ x 8" дното x 11" коса висина.Spider изградба дизајнирана за да прикачите на светилка во свирењето на харфа (Светилка во свирењето на харфа се продава одделно).Апликации - За табела светилки, акцентот светилки, гроздобер светилки, држи свеќа светилки и дете соба светилки.Нашите hardback нијанси употреба Богородица Styrene поддршка на одборот за производство на топла, природни & мазна светлина – попривлечен отколку нијанси направени со рециклиран Styrene одбор кој може да попуштат & жолта со текот на времето.Aspen Креативни е посветен на нудејќи широк асортиман на атрактивни и добро цени на преносни светилки, кујна привезоци, суета ѕид тела, отворено осветлување тела, светилка нијанси, и светилка додатоци.Имаме во куќата дизајнери кои го следат тековните трендови и да се развиваат кул нови производи за да ги задоволат тие трендови.Aspen Креативни нуди 1 пакет преодни тапан замена светилка сенка во светло сива боја.Направени со лен ткаенини со шарени шема.Светилка сенка големина е од 8 инчен врвот, 8 инчен дното и 11 инчен коса висина.Оваа светилка сенка е пајак градба која е дизајнирана да се закачите на светилка во свирењето на харфа.Погоден за на маса светилки, акцентот светилки, гроздобер светилки, држи свеќа светилки, дете соба светилки, спална соба светилки, спална соба табела светилки, ноќ стојат светилки, читање светилки, ноќни читање светилки, дневна соба крајот табела светилки и спалната соба на ноќ стојат светилки.Нашите hardback нијанси употреба Богородица Styrene поддршка на одборот за производство на топла, природни & мазна светлина – попривлечен отколку нијанси направени со рециклиран Styrene одбор кој може да попуштат & жолта со текот на времето.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди