.

.

New
uxcell 2 парчиња S-Video PCB Монтажа 8 Pin Din Приклучок Аудио Видео Конектор Црна DIN8

uxcell 2 парчиња S-Video PCB Монтажа 8 Pin Din Приклучок Аудио Видео Конектор Црна DIN8

DEN 263.76

Тековен
Во продавницата

Тип На : Женски 8 Игли; Pin : 8 Pin.Димензија : 14 x 14 x 16.5 mm / 0.55" x 0.55" x 0.65" (L*W*H);.Материјал : Пластика,Метал; Нето Тежина : 11g;Пакет Содржина : 2 парчиња x S-video Приклучок.Изработен од пластика и метал материјал, овој 8 Пина S-video PCB монтажа приклучок ќе биде добар објект за да го замени скршен S-video PCB штекер.Апликација за да Media Player, MP3 Player, MP4 Плеер, Аудио-Видео Опрема, AV Опрема, Имајте на ум Книга, Мобилен Телефон, Паметен Телефон, PDA, Автомобил Аудио и др.Опис : 1.Изработен од пластика и метал материјал, овој 8 Пина S-video PCB монтажа приклучок ќе биде добар објект за да го замени скршен S-video PCB штекер.2.Апликација за да Media Player, MP3 Player, MP4 Плеер, Аудио-Видео Опрема, AV Опрема, Имајте на ум Книга, Мобилен Телефон, Паметен Телефон, PDA, Автомобил Аудио и др.Спецификации : Димензии : 14 x 14 x 16.5 mm / 0.55 x 0.55 x 0.65 инчен (L*W*H) Тип на : Женски 8 Pins Pin : 8 Pin Package Содржина : 2 парчиња x S-video Приклучок.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди