.

.

New
Креативни Опции 2-3650-81 Про-Latch Комунални Организатор со 5 до 20 Прилагодливи Прегради, Медиум

Креативни Опции 2-3650-81 Про-Latch Комунални Организатор со 5 до 20 Прилагодливи Прегради, Медиум

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Прилагодливи прегради.Ексклузивно Про-Latch систем на заклучување.Совршен за шиење, изработката, beading, шиење или scrapbooking embellishments.Креативни Опции носи организаторите за секој ќош и пукнатина на вашиот занает соба.Нивните иновативни, разновидни производи во модерни бои и отпечатоци помогне да се направи организација шик и складирање стилски.Софистицирана палета ќе ве инспирира да се обиде нови и возбудливи проекти, додека одржување на испораките на организиран и вашиот ум бесплатно, па можете да ослободете ја вашата креативност.Вие само може да се најде на почетокот на нешто убаво.Овој Про-Latch Комунални Организатор од Креативните Опции е суштински дел од секоја crafters работна станица, без оглед на она што вашата страст.Оваа организатор нуди повеќенаменски простор за различни занает материјали и е лиен во Природен тон пластика за лесно прегледување на содржината.Сите Креативни Опции' Pro-Latch комунални организаторите вклучуваат нивниот ексклузивен Про-Latch систем на заклучување кој што чува содржината безбеден, дури и ако се откажат од тоа случајно.На 2-3650-81 Про-Latch Медиум Комунални Организаторот има 5-20 прилагодливи прегради.Мерки : 10.875"L x 7.375"W x 1.75"Х.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди