.

.

New
3dRose Целосно Baubled Божиќ Моден Дизајн - Ватенка Квадрати (qs_352033_10)

3dRose Целосно Baubled Божиќ Моден Дизајн - Ватенка Квадрати (qs_352033_10)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Плоштад димензии (во инчи) : 25 L x 25 W, слика димензии (во инчи) : 23 L x 23 W. 100% poloyester; слика е мека на допир.Произведено во САД.Рабовите pinking смолкнување се намали.Сликата нема да избледи со миење.Сликата не пренос, дел од материјалот.Целосно Baubled Божиќ Моден Дизајн Ватенка Плоштадот е одличен начин да се создаде, да се покажат и се сеќавам на еден значаен момент.Вкупната големина е од 10" x 10" со 7.5" x 7.5" сликата.Изработени од 100% poloyester дека нема да избледи со миење.Произведено во САД.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди