.

.

New
Rmage Myouzhen-Времето Макара 2GT-20 Синхрони Макара Опрема GT2 Внатрешна Дупка 5mm 6.35 mm 8мм за 6mm Појас 3D Печатач Делови, 2 парчиња, 3D Принтер Додатоци (Боја : 2GT-20-8мм)

Rmage Myouzhen-Времето Макара 2GT-20 Синхрони Макара Опрема GT2 Внатрешна Дупка 5mm 6.35 mm 8мм за 6mm Појас 3D Печатач

DEN 1900.80

Тековен
Во продавницата

Направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, отпорни на корозија, висока цврстина, не е лесно да се деформира, цврсти и издржливи, и има долг животен век.Површината оксидација третман може ефикасно да се спречи рѓа и корозија.Најчесто се користи во 3 D принтери, CNC, stepper мотори и други прецизност на пренос опрема. 2 GT-20 Синхрони Макара Опрема GT2 Внатрешна Дупка 5mm 6.35 mm 8мм За 6mm Појас 3 D Печатач Делови, 2 парчиња. 2 GT-20 Синхрони Макара Опрема GT2 Внатрешна Дупка 5mm 6.35 mm 8мм За 6mm Појас 3 D Печатач Делови, 2 парчиња.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди