.

.

New
KANULAN поштенско Сандаче Ѕид поштенско Сандаче со Брава и Клуч Метал Rainproof Letterbox Стан Весник Списание Испорака Кабинет Outsidoor Водоотпорен Парцела Кутија

KANULAN поштенско Сандаче Ѕид поштенско Сандаче со Брава и Клуч Метал Rainproof Letterbox Стан Весник Списание Испорака

DEN 3779.76

Тековен
Во продавницата

? 【Пакет за складирање】 : Кога не сте дома, ова курир кутија може да ви помогне да добиете букви или мали пакети од поштата да се избегне да биде одбиено. ? 【Издржлив материјал】 : Ова сандаче е направен од високо-квалитет поцинкуван челик и еколошки бои.Совршена комбинација на модата и ретро. ? 【Rainproof Парцела кутија】 : На врвот на поштенско сандаче и целокупната rainproof дизајн се осигура дека во внатрешноста не е влажна од дожд. ? 【Применливи простор】 : Ова сандаче е погоден за надвор влезот на вила, стан, компанија, на училиште или дома или на влезот на тремот. ? 【Добра услуга】 : Нашата продавница посветува големо внимание на клиентите искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме пишете ни и ние ќе ви ги реши за вас како е можно поскоро.Ова не е само стилски и издржлив поштенско сандаче, но исто така убави декоративни додатоци при влезот во тремот.?Поштенското сандаче е опремен со брави и клучеви.?Посебна парапети, влезот и подигнување порта за лесен пристап.?Тоа поштенско сандаче се користи за да се стави списанија, весници, писма, сметки, порака белешки и пакети.?Лесно да се инсталира.Име на производ : поштенско сандаче - Материјал : Поцинкуван челик Боја : Како што е прикажано Големина : 21*9*30cm(8.2*3.5*11.8 инчи)- Тежина:од 2,5 кг - Shockproof пакувањето се вклучени : 1 поштенско сандаче и слободни пакување додатоци.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди