.

.

New
Bakewell Задна Камера Назад Стакло Поклопец на Леќите со Рамка за Замена за Samsung Галакси Забелешка 9 N960 Црна

Bakewell Задна Камера Назад Стакло Поклопец на Леќите со Рамка за Замена за Samsung Галакси Забелешка 9 N960 Црна

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Бренд : Bakewell Камера Стакло Поклопец На Леќите Со Рамка За Samsung Забелешка 9. Компатибилност : Задната Камера Стакло Поклопец на Леќите на Рамка Замена За Samsung Галакси Забелешка 9 N960 N960 F N960 U.Пакет Содржи : 1 Сет На Bakwell Repalcement Алатки Комплет,1 X Камера Покрие Рамка ,1 X Камера Стакло Со Лепило (Добар Квалитет Што Камера Стакло ,А Не Пластика). 【Внимание】Не се Инсталира Објективот Прв И да Почне Да се Тестира На Камерата за Да ја Видите Дефиниција / Издржам Две-Димензионални Код / Фокусот,Бидејќи Камерата се Фокусира И на Сите Други Проблеми со Квалитетот, Не Се Поврзани со Новата Камера Стаклена Леќа. 【Внимание】ве Молиме обратете се До Поврзани со Замена на Видео Пред Поправка,или Или ви Препорачуваме Да Побараат Професионален Персонал Да се Промени.Опис на производот : -Компатибилност : Камера Стакло Поклопец на Леќите Со Рамка за Замена за Samsung Галакси Забелешка 9 N960 N960 F N960 U . -Материјал : Камера Стакло. -Боја : Црна. -Пакување Вклучува : -1 X Камера Покрие Рамка . -1 X Камера Стакло Со Лепило. -1 Сет На Bakwell Repalcement Алатки За Полнење.Внимание : -Пред да го купите стоки, ве молиме потврдете го моделот на вашиот мобилен телефон, а потоа го проверите производот модел сакате да ги купите за да се види дали тоа е исто. -Ви препорачуваме да побарате професионални одржување на персоналот за да го промените или кои се однесуваат на поврзани со замена на видео пред поправка. -Додека телефони беа најавена како водоотпорен (IP68), тестирање покажа дека тие биле подложни на вода.Откако оштетениот, тоа не може да биде загарантирана да биде водоотпорен. -Ако не имаат искуство на замена, препорачливо е да го замени професионален персонал, така што другите функции на телефонот не се оштетени.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди