.

.

New
Полначот Смешно Очи Безжичен Полнач Преносни Брзо Полнење Подлога Не се Лизга за Домашна Канцеларија со Кабел Адаптер

Полначот Смешно Очи Безжичен Полнач Преносни Брзо Полнење Подлога Не се Лизга за Домашна Канцеларија со Кабел Адаптер

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Дијаметарот на безжичен полнач е 2.56 во/65mm, дебелината е 0.18 во/4.5 мм, а тежината е само 80g.Многу компактен и пренослив.Направени од микрофибер кожа и PC пластика, тоа е многу мека и водоотпорен.На неговата површина не е апсолутно мазна, така што вашиот телефон може да се постави цврсто на тоа, без лизгање.Внатрешната интегрираниот чип користи ефикасно и напредни компоненти, надградби големи калеми, и нови ладење технологија, која навистина сфаќа ниска температура, висока-брзина и стабилен безжичен полнење.Компатибилност : Безжичен полнач за i Phone, Air Pods или било кој паметен телефон кој поддржува Чи.Брзо полнење до 10 W во основа може да ја полните батеријата на повеќето мобилни телефони во 3 часа. (Бара изборен QC3.0 ѕид полнач за брзо полнење).Текст : 5 V/2 A, 9 V/2 A, 12 V/2 A.Излез : 5 V/1 A (максимум 5 V/1.1 А), 9 V/1 A (максимум 9 V/1.1 А), 14 V 1А (максимум 14 V 1.05 A).Применливи модели : i Phone 8 и сите последователни iphone/Галакси S6, Забелешка 5 и сите последователни S серија/Huawei Mate20 PRO, а подоцна и Huawei мобилни телефони/други одредени бренд модели кои поддржуваат безжично полнење поддршка за безжично полнење Функција на телефонот.Карактеристики : -Мала и компактна,лесна тежина,лесно да се носат.-Користење на микрофибер кожа и PC пластика,тоа има силна водоотпорен способност.На неговата површина не е апсолутно мазна, така што вашиот телефон може да се постави цврсто на тоа, без лизгање. -Внатрешната интегрираниот чип усвојува високо ефикасни и напредни компоненти, како и нов ладење технологија, која навистина сфаќа ниска температура, брз и стабилен безжичен полнење. -Брзо полнење до 10 W во основа може да ја полните батеријата на повеќето мобилни телефони во 3 часа. (Бара изборен QC3.0 ѕид полнач за брзо полнење)-уникатна и прекрасна печати шема додава богати бои на овој апарат и го прави полнење забава.Answer : ___________________________ Note : -Овој производ не содржи QC3.0 полнач. -Тоа може да биде наполнета кога постои мобилен телефон случај, препорачливо е дека дебелината на мобилен телефон случај е ≤3мм. -Метални производи, како што се кредитни картички, магнети, рачки, итн.ќе влијаат на полнењето ефект.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди