.

.

New
40Pcs Стандардот SAE Допрете и Умре Постави Нишка Обновување Допирање Провира си поигруваше со Комплет

40Pcs Стандардот SAE Допрете и Умре Постави Нишка Обновување Допирање Провира си поигруваше со Комплет

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Карактеристики : Материјал : Топлина Третираат 45# Челик Чешми, од Легиран Челик што Умира Цврстина : 40 HRC Славини, 45 HRC Умира Директно Допрете Клуч : За M3~М12 Т Форма Допрете Клуч : За M3~M6 Умре Клуч Дијаметар : 25мм 17 Славини : 3×0.5,4×0.7,5×0.8,6×1.0,7×1.0,8×1.25,10×1.5,12×1.75,1/8 NPT27 3×0.6,4×0.75,5×0.9,6×0.75,7×0.75,8×1.0,10×1.25,12×1.75, 17 Умира : 3×0.5,4×0.7,5×0.8,6×1.0,7×1.0,8×1.25,10×1.5,12×1.75,1/8 NPT27 3×0.6,4×0.75,5×0.9,6×0.75,7×0.75,8×1.0,10×1.25,12×1.5,Пакување се вклучени : 34pcs Чешми и Умира 1x М3-M12 Tap клуч 1x 25мм O/D Умре клуч 1x T-Тип допрете клуч 1x Screwdriver 1x Screw теренот мерач 1 XCarrying случај.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди