.

.

New
Shipenophy Патување Зглоб Торба, Здрав Модерен Предиво Складирање Tote Лесни Плетење Торба за Плетење Љубовници

Shipenophy Патување Зглоб Торба, Здрав Модерен Предиво Складирање Tote Лесни Плетење Торба за Плетење Љубовници

DEN 1888.80

Тековен
Во продавницата

Модерен изглед, причинско-дизајн, може да се користи како шопинг торба или патна торба, викенд патна торба или чанта.Погодна за плетење љубовници, капчиња почетници и искусни knitters.Направени од издржлив и здрав материјал, отпорен на вода, лесно да се чисти и лесен дизајн за лесно преносливост.Со голем капацитет, тоа може да собере различни капчиња куки како што се алуминиум капчиња кука, ергономски капчиња кука, бамбус капчиња кука и нерѓосувачки челик капчиња кука.На издржливи ткаенини надворешниот слој за лесно сортирање и складирање и добро исполнет внатрешни работи обезбеди долготрајна издржливост.Иновативни и здрав дизајн на оваа складирање торба овозможува повеќе начини да се чува сите трикотажа.Функција : 1. Иновативни и здрав дизајн на оваа складирање торба овозможува повеќе начини да се чува сите трикотажа.2. На издржливи ткаенини надворешниот слој за лесно сортирање и складирање и добро исполнет внатрешни работи обезбеди долготрајна издржливост.3. Направени од издржлив и здрав материјал, отпорен на вода, лесно да се чисти и лесен дизајн за лесно преносливост.4. Со голем капацитет, тоа може да собере различни капчиња куки како што се алуминиум капчиња кука, ергономски капчиња кука, бамбус капчиња кука и нерѓосувачки челик капчиња кука.5. Модерен изглед, причинско-дизајн, може да се користи како шопинг торба или патна торба, викенд патна торба или чанта.Погодна за плетење љубовници, капчиња почетници и искусни knitters.Спецификација : Предмет Тип : Предиво Складирање Tote Function : Складирање за дома и патување.Многу простор може да се приспособат на различни бои на предиво, капчиња куки, прирачници и други мали додатоци.Ова е одличен подарок за луѓе кои сакаат crocheting, плетење или автомобил патувања или општествени собири на патот.Боја : Сина остава Големина : Прибл. 42cm / 16.5in30cm / 11.8 in Package Листа : 1 x Складирање Торба.

Останатите карактеристики

Item Type:
Yarn Storage Tote
Function:
Storage for home and travel. A lot of space can accommodate different colors of yarn, crochet hooks, manuals and other small accessories. This is a great gift for people who like crocheting, knitting or car trips or social gatherings on the road.
Color:
Blue leaves
Size:
Approx. 42cm / 16.5in
30cm / 11.8in :
Package List:
1 x Storage Bag :
Обновено

Слични понуди