.

.

New
Ivilon Тензија Завеса Род - Пролет Тензија Прачка за Windows или Туш, 36 54 Инч. Масло Протри Бронза ORB

Ivilon Тензија Завеса Род - Пролет Тензија Прачка за Windows или Туш, 36 54 Инч. Масло Протри Бронза ORB

DEN 2234.40

Тековен
Во продавницата

Ivilon тензија завеса прачка за туш или прозорци со тешки тензија пролет и 1-инчен дијаметар род.Уникатен дизајн заврши со трајни rustproof ORB позлата со висок квалитет, може да се користи во затворени простории и на отворено.Цврст метал finials, дебели и тешки изградба, има потешки панели со не се лизга, не-нула, не-означување на гума.Прилагодлива должина тензија род бар, средна големина се протега од 36 до 54 инчи.Лесен за инсталација и без алатки се потребни, може да се користи за туш завеси, вратите, windows завеси, и повеќе.На Ivilon тензија прачка ќе се донесе нов изглед на елеганција да широк спектар на оркестарот.Разноврсна со можност да биде продолжен telescoping дизајн за должината на вредноста, оваа тензија род доаѓа подготвен да се инсталира со лесно да се следат инструкциите и без дополнителни хардверски или алатки се потребни.Идеално прилагодени за секој простор во вашиот дом windows, туш или када.карактеристики минимална модерен дизајн, и е едноставен начин да се воздигне и разубават секој простор.Може да се користи во затворени простории, на отворено, како се бања туш бар, прозорец завеси, соба divider, вратите, врати, вратата на плакарот, и повеќе.'Рѓа-доказ, не се лизга, не-нула, не-означување на гума.Посилна извори и подебели прачки спречи овие прачки од неуспехот или дисторзии.Секоја тензија род е внимателно да се спакувани на силна Еко-Пријателски брановидни кутија.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди