.

.

New
Замена Далечински управувач за ROTEL RR-1050 RR-1060 RR-1061 RSP-1066 RSP-1068 RSP-1069 Стандард v1

Замена Далечински управувач за ROTEL RR-1050 RR-1060 RR-1061 RSP-1066 RSP-1068 RSP-1069 Стандард v1

DEN 239.76

Тековен
Во продавницата

Директна замена за ROTELRR-1050 RR-1060 RR-1061 RSP-1066 RSP-1068 RSP-1069 далечински управувач.Не setup кодот бара. 12 месеци гаранција.Замена на далечинскиот управувач ROTEL RR-1050 RR-1060 RR-1061 RSP-1066 RSP-1068 RSP-1069 со сите функции на оригиналот.Тоа го замени секоја копче на оригиналниот далечински управувач.Ќе добиете тоа со инсталиран функции на оригиналниот далечински.Само стави батерии и таа е подготвена за употреба. 12 месеци гаранција.Компатибилни модели листата : ROTEL RR-1050 ROTEL RR-1060 ROTEL RR-1061 ROTEL RSP-1066 ROTEL RSP-1068 ROTEL RSP-1069.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди