.

.

New
simplehuman 10 Литар / 2.6 Галон Нерѓосувачки Челик Бања Тенок Профил корпата за Ѓубре, Бранеа од Нерѓосувачки Челик & Галон Круг Бања Чекор корпата за Ѓубре, 4.5 Литар / 1.2 Лит?

simplehuman 10 Литар / 2.6 Галон Нерѓосувачки Челик Бања Тенок Профил корпата за Ѓубре, Бранеа од Нерѓосувачки Челик &

DEN 719.52

Тековен
Во продавницата

Производ 1 : 10-годишна ГАРАНЦИЈА - Ние ги користиме најдобрите материјали и цврсти инженеринг, па нашите производи ќе трае во тешка средини како вашиот дом — со години.Производ 1 : КОД Р ОБИЧАЈ се ВКЛОПУВААТ ОБЛОГИ – Подобрете го вашиот ѓубре искуство со екстра-силни и издржливи ѓубре кеси кои се вклопуваат ова може совршено за почиста ѓубре искуство.Производ 1 : СОВРШЕН ЗА МАЛИ ПРОСТОРИ - добро се Вклопува во бањите или под клупи или каде просторот е ограничен.Производ 1 : СИЛНА ПЕДАЛОТ - Конструиран за непречено и лесен чекор – дава стабилна работа за "големи може да се почувствува.".Производот 2 : 10-годишна ГАРАНЦИЈА - Ние ги користиме најдобрите материјали и цврсти инженеринг, па нашите производи ќе трае во тешка средини како вашиот дом — со години.Производот 2 : КОД ОБИЧАЈ се ВКЛОПУВААТ ОБЛОГИ – Подобрете го вашиот ѓубре искуство со екстра-силни и издржливи ѓубре кеси кои се вклопуваат ова може совршено за почиста ѓубре искуство.Производот 2 : СОВРШЕН ЗА МАЛИ ПРОСТОРИ - добро се Вклопува во бањи, канцеларии или каде просторот е ограничен.Производот 2 : СИЛЕН ЧЕЛИК ПЕДАЛОТ - Конструиран за непречено и лесен чекор – дава стабилна работа за "големи може да се почувствува.".simplehuman 10 Литар / 2.6 Галон Нерѓосувачки Челик Бања Тенок Профил корпата за Ѓубре, Бранеа од Нерѓосувачки Steel The simplehuman профил чекор може да има тенок профил форма што ја прави одлично се вклопуваат во купатило или под маса.Тоа е издржлива и челик на возилото, кој е дизајниран да трае, и нашиот патентиран капак shox технологија обезбедува непречено, молчи затвори секое време.Иако има отстранлив внатрешна кофа дека е намирници торба компатибилни, нашиот код Р обичај се вклопуваат лагер одговара на овој може совршено да — не зачестеноста или лизгање за почиста ѓубре искуство.simplehuman Галон Круг Бања Чекор корпата за Ѓубре, 4.5 Литар / 1.2 Литри, Бранеа од Нерѓосувачки Steel This simplehuman компактен класичен круг чекор може да се совршени за помали простори како бања или канцеларија.Има трајни челик на возилото што се отвора капакот непречено, и отстранлив внатрешна кофа за лесно ѓубре располагање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди