.

.

New
3.5 HDD Caddy за OPX 3040 3050 3420 5040 5050 7040 7050 SFF T3420 H8V8K

3.5 HDD Caddy за OPX 3040 3050 3420 5040 5050 7040 7050 SFF T3420 H8V8K

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

3.5" HDD Caddy За OPX 3040 3050 3420 5040 5050 7040 7050 SFF T3420 H8 V8 K.за Dell 3.5" ХАРД Диск Caddy OPX 3040 3050 5040 5050 7040 7050 7070 SFF T3420 Caddy Заградата Посебна Забелешка!Нашата компанија е основана во странство магацини во САД, велика БРИТАНИЈА и Австралија.Доколку купувачот има мала количина на побарувачката на нашите производи, можам да брод од странство магацини за да направи да се добие подобра услуга.Опис на производот Ова е голем сервер диск caddy послужавник за Dell Компјутер Прифаќа 3.5 инчен HDD Компатибилен Дел Броеви : H8 V8 K 0 H8 V8 K Компатибилен Severs Модел за Dell Прецизност 3420 за Dell Optiplex 7040 5040 3050 9020 7070 Белешки : Списокот е никој случај не значи комплетен.Ве молиме проверете слика на послужавник за да видат дали тоа е она што ви треба.Сигурен сум дека тоа право нешто што треба сега.Не двоумете се, понудата сега и никогаш да не пропуштиме.Ќе добиете парцела содржи како што е подолу. 1 x 3.5" Хард Диск Caddy.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди