.

.

New
1 37/64 I. D. X 2 К. Г. Струг Черупка Ракав Редуктор 1.578 2.0 Здодевни БАР Носителот - MS1937LI

1 37/64 I. D. X 2 К. Г. Струг Черупка Ракав Редуктор 1.578 2.0 Здодевни БАР Носителот - MS1937LI

DEN 2200.80

Тековен
Во продавницата

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEM.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : 1 37/64" I. D. X 2" К. Г. X 4 1/2" OAL X 2 9/32" ГЛАВАТА DIAMANUFACTURER / БРЕНД : М & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : FR-3-3-E-5.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди