.

.

New
Samsung Галакси A20s A207M/DS, 32GB/3GB RAM меморија Dual SIM 6.5HD+ Кученце 450, Фабрика Отклучен (Меѓународна Верзија) - (Црвено)

Samsung Галакси A20s A207M/DS, 32GB/3GB RAM меморија Dual SIM 6.5HD+ Кученце 450, Фабрика Отклучен (Меѓународна Верзија)

DEN 2296.80

Тековен
Во продавницата

Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, и може да пристигне во генерички кутија.Кога yore патуваат преку нови светови, vlogs, и игри, Галакси A20ss поголем екран го прави за подобар поглед.Нејзините 6.5 инчи Бесконечност V екранот се протега од раб до раб, земајќи ги вашите секојдневни искуства од добро да се неверојатни.Тројно камерата ја прави вашата моменти се чувствуваат посебно со 13 MP, 5 MP Длабочина Камера, и 8 MP Ултра Широк Камера.Длабочината на Камерата рефлектори вашиот предмет, додека Ултра Широк Камерата се вклопува во 120 степени во вредност од спомени.Па секојдневните моменти остане јасна и светла.Одговара повеќе во вашата слики со Ултра Широк Камера.На 77 степен Широк агол и 120 степен Ултра Широк агол да те фати она што го гледате, така што нема да пропуштите моментот од каде што стои.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди