.

.

New
Црна Кањонот Праска Малина & Орхидеи Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата Detangler

Црна Кањонот Праска Малина & Орхидеи Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата Detangler

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Мирис : Праска Малина & Орхидеи (Бергамот, Праски и Малини со Лили, Орхидеи, Слива и на Јасмин, на Сандаловина база).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 4 Мл Коса Detangler.Мирис : Праска Малина & Орхидеи (Бергамот, Праски и Малини со Лили, Орхидеи, Слива и на Јасмин, на Сандаловина база).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди