.

.

New
zhies 4-Парче Кујнски Сет Афро Етничка Тема Кујна Décor - Афроамериканец Црна Жена Дама Престилка, Фурна мит и Тенџере Носител на Абсорбента Крпа, Готвење Подароци за Вод

zhies 4-Парче Кујнски Сет Афро Етничка Тема Кујна Décor - Афроамериканец Црна Жена Дама Престилка, Фурна мит и Тенџере

DEN 647.76

Тековен
Во продавницата

Кујна Пакет Вклучува : 1 престилка, 2 рерна мит и 1 тенџере држачот.Материјал : Нашите четири-парче кујна додатоци се направени од високо квалитетна ткаенина, секое парче е направена со парична казна изработка, водоотпорен, абење отпор, бледнеат отпорни, издржлив, лесен, исто така, може да ја вршат својата функција и ефикасно.Карактеристики : Водоотпорен Престилка со две џебови и прилагодливи вратот рака, погоден за повеќето луѓе; отпорни на Топлина тенџере носителот и рерна мит, нудејќи заштита до 356°С, и заштита на вашите раце и маса од изгореници.Кујна Украси : Афроамериканец Девојка Етничка Тема Дизајн, прекрасен прилог на било кујна оркестарот и идеални за секојдневна употреба.Додавање на свеж, светла изглед на вашата кујна.Одличен Подарок : Изненади никого вашата сакана со кујна решение поставува; направи уникатен афроамериканец жена етничка стил црна уметност подарок за готвач, водителка, housewarming, одмор, вечера забави, родендени.Пакетот вклучува : 1 престилка, 2 рерна мит и 1 тенџере holder Apron●Материјал : полиестер, Водоотпорен материјал●Големина : 20.5 x 29.3 во●Карактеристики : Трајни, водоотпорен, отпорен на брчките и намалување.●Структура Дизајн : На прилагодливи вратот рака, две долги половината врски и две пространа џебовите пред престилка.Рерната Мит и Тенџере Носителот ●Материјал : Полиестер ткаенини●Големина : Рерна мит(12.5 во), potholder(8.78 x 8.78 во) ●Карактеристики : отпорни на Топлина до 356 ℉ / 180 ºC, и заштита на вашите раце и зглобовите од изгореници.Се Држат Настрана Од Голо Пламен.●Повод : Широко се користат за готвење, печење, микробранова печка, супа за готвење и така натаму.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди