.

.

New
2 Пакет (50 мл и 30 мл) Обновливи Силикони Храна Складирање Торба| Зелена BPA-free Leakproof Замрзнувач, Микробранова печка & машина за миење Садови Безбедно w Запечатување клип

2 Пакет (50 мл и 30 мл) Обновливи Силикони Храна Складирање Торба| Зелена BPA-free Leakproof Замрзнувач, Микробранова печка

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ ПЕЧАТ : Нашиот производ користи клип за заклучување печат се осигура дека нема истекување, и без деградација на ziplock пломби со текот на времето.Нашите лесен-за-за заклучување на печатите после тоа се течење-доказ и естетски префинета.БЕЗБЕДНА ЗА ХРАНА : Нашите кеси се направени со користење на трајни храна одделение силиконски што се мулти-функционална за вашиот складирање и готвење потреби.Ги користите за да ги зачувувате сушен на храната, супи, сендвичи или за готвење и загревањето во микробранова печка, врела или sous врски, за да обезбедат.Нашите кеси ќе ги задоволи вашите потреби : Безбедно, не-токсични, ладно и отпорни на топлина.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА, ИСЧИСТИ & се ЗАДРЖИ : торба има широка и стабилна база, која овозможува да застане на свои, што го прави без раце.Можете лесно може да се прелива супа или да чувате вашиот сендвич без да се држиме торба.Дизајн на торба, исто така, овозможува лесно чистење искуство (машина за миење Садови безбедно или едноставно користете сунѓер да се оди преку еднаш).Складирање не може да биде поедноставно - само се тркалаат торба и сигурно тоа со вграден ремени.ЕКОЛОШКИ-ПРИЈАТЕЛСКИ : Користете нашите торби, наместо на повеќе пластични контејнери за еднократна употреба или вреќи.Подобро за животната средина, подобро за нас и во иднина.Згора на тоа, нашите пакување е минималистички и кутијата се рециклираат.Прекрасна алтернатива.ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : Ако производот не е до вашите очекувања, едноставно капка ни порака и ние ќе се вратам на вас.Згора на тоа, ќе може да се добие целосна наплата (оштетен производ) во рок од 30 дена!.Нашите Kantan Зен храна складирање и кеси, со нашите потпис К логото е мора да се има во секоја кујна.Направени на одличен материјал, издржлив храна одделение силициум, тие ќе бидат во можност да ги исполни вашите складирање и готвење потреби.Овие кеси може да се користат за складирање на голем број на храна, кои се движат од супа, млеко, да зеленчук, овошје да се житни и сендвичи.Иновативен обновливи силиконското перниче со клипови, тие се течење-доказ, сигурна и може да се користи како перници за складирање во ладилници или ручек кеси, па дури и за загревањето во микробрановите.Флексибилен и адаптибилен, тие може да се вклопат во било складирање место и може да биде свиткан уредно по перење.Оваа серија има 50z (пепел сива боја) и 30 мл (вар зелена) торба за на вашите потреби.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди