.

.

New
Мајко Medial Хируршки Батерија Светлата

Мајко Medial Хируршки Батерија Светлата

DEN 993.60

Тековен
Во продавницата

Извор на светлина : LED технологија со батерија на системот.Осветлување на самото Место, Големина : 3.5" прибл.Светлата работат на далечина од 10" до 15" прибл.Работно време : 4 часа.Прилагодлива напон : 100 - 240 V, 50-60 Hz.Карактеристики : - Извор на Светлина : LED технологија Осветлување Место Големина : 3.5" околу светлата работат на далечина од 10" до 15" прибл .Моќта на светлината : 3 W LED .Работно време : 4 часа .Надополнување на времето : 1.5 часа .Прилагодлива напон : 100 - 240 V, 50-60 Hz .Животот на светлината : 20,000 часа .Најсветлиот : 55,000 ЛУКС .Led Боја : кул Бело .Лесна : 268g (9.45 унца) .Приоритетни за удобност .Компактен оптички систем .Целосно прилагодливи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди