.

.

New
OMKUY Switch Заштитни Случај Покритие за Nintendo Прекинувач, Посебно Joycons Заштитник Доаѓа со 2 Парче Радост-лошите страни Палецот Костец (Розова и Зелена)

OMKUY Switch Заштитни Случај Покритие за Nintendo Прекинувач, Посебно Joycons Заштитник Доаѓа со 2 Парче Радост-лошите

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Nintendo Switch заштитни случај, да се обезбеди целосна заштита, шок апсорпција, нула превенција, капка заштита, анти-отпечаток.Nintendo Switch заштитни случај, голема мазните лизгави, мека во рака и се чувствува свилен; против пролизгување, пот-слободен за долг период игра играње.Единствена замена случај да додадете многу повеќе личност во вашиот Прекинувач, нема повеќе здодевни стандард црвено-сина боја.Greatful Подарок за Nintendo Момчиња и Девојки.За Dockable : Ако вашиот Nintendo Switch број на моделот е HAC-001, заштитни случај е dockable.И бројот на моделот е HAC-001(-11) (долго траење на батеријата верзија), заштитни случај не клупа.Separatable Switch случај.Конзола случај, и радост-един случај се независни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди