.

.

New
NEMA 1-15P Поларизирана да NEMA 1-15R Рамен Продолжување Кабелот SPT-2 18AWG 10A 125V САД Nema Поларизирана Кабел за Продолжување 300CM

NEMA 1-15P Поларизирана да NEMA 1-15R Рамен Продолжување Кабелот SPT-2 18AWG 10A 125V САД Nema Поларизирана Кабел за Продолжување

DEN 1526.40

Тековен
Во продавницата

NEMA 1-15 P Поларизирана да NEMA 1-15 R Рамен Продолжување Кабелот SPT-2 18 AWG 10 A 125 V САД Nema Поларизирана кабел за продолжување 300 CM.Име : САД Nema Поларизирана cable Input(Влезот) : NEMA 1-15 P Plug Output(Излез) NEMA 1-15 RPower оценка(A/Vac) : 110~250 VAC 10 A max.Кабел Должина(без Приклучоци) : 300 CMWire мерач : SPT-2 18 AWG 100% чиста copper Insulation Материјал : PVCConductor Материјал : Copper Special функции : Angled Weight(g) : Approx166 What во пакување : 1pcs Моќ cord Certification : CE ,VDE ,3 C,КС,IEC,KEMA,CUL,ССА,ОИК, 1x Моќ Проширување Кабел.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди