.

.

New
Urrea 49T27 T27 Torx Совет L-Тип Хексадецимален Копче

Urrea 49T27 T27 Torx Совет L-Тип Хексадецимален Копче

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Јас -направени со термички обработени челик за да се обезбеди поголема сила. -Terminado нуди поголема отпорност на корозија. -Llaves долго завртки дека се постигне длабоко или тешко пристапни локации. -На TORX совет нуди поголема безбедност од страна на своите геометрија и е особено се користи во автомобилската индустрија.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди