.

.

New
Pagow Длабоко Моќ Крило Орев Возачот Set - Слот Крило Ореви Вежба Малку Штекер Клучеви Алатки Поставите Хексадецимален Линискиот Приклучок за Panel Ореви, Завртки Очите, C

Pagow Длабоко Моќ Крило Орев Возачот Set - Слот Крило Ореви Вежба Малку Штекер Клучеви Алатки Поставите Хексадецимален

DEN 230.16

Тековен
Во продавницата

Големина : ова челик крило орев возачот е совршена алатка која работи со било која власт вежба (1/4 инчи хексадецимален месо тело).Вкупната должина на алатката е за 7.9 cm(3.11 инчен); и слот исечок е 5mm(0.19 инчи) wide Package вклучуваат : 1 Пакет Длабоко Моќ Крило Орев Возачот.Оваа вежби орев возачот малку дизајниран да се стегне или олабави крило ореви, завртки, куки брзо и ефикасно кога инсталирање на hurri ролетни/панели или вршење на други проекти, и заштедува многу од вашето време и да ја добиете вашата работа повеќе побрзо.Само менито што се во сила шрафцигер и да добијат wingnut / ролетни инсталиран без грижа за spraining палците со користење на други хардвер алатки, заштедува носи и солзи на вашите прсти.Брзо да се стегне едноставно се претвори во крило нут со силата вежба.вашето Влијание Возачот или на воена Вежба ќе се вози само за секое крило ореви гром или В глава Око кука завртка до 5x побрзо отколку што можете да со рака.Оваа ореви алатки, мора да ги имате за ураганот Snowstorm склони области.Pagow Длабоко Моќ Крило Орев Возачот Set - Слот Крило Ореви Вежба Малку Штекер Клучеви Алатки Поставите Хексадецимален Линискиот Приклучок за Panel Ореви, Завртки Очите, C Кука Болт, П Закачалка, 1/4" Хексадецимален месо тело (1).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди