.

.

New
GYMENIST Зглоб Тегови Работи Стилски Хривнија Пар на Тегови Сет од 2

GYMENIST Зглоб Тегови Работи Стилски Хривнија Пар на Тегови Сет од 2

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Пар на Gymenist зглоб тежина, Само лизгајте го на вашите раце и сте подготвени да одите.Идеален опрема за сите видови на обука, трчање, кардио, бокс класи, џогирање.Стилски хривнија wieghts, својата најмалите зглоб тежини ќе се најде, тоа не имате било какви ремени или нешто околу тоа.Издржлив и лесен за употреба, доаѓа во многу мала тежина, До 2-LB.Овие зглоб тежини се погодни за сите видови на внатрешна и надворешна активности, аеробик вежби.Тие прават вашите движења постабилна и не предизвикуваат непријатност додека обука.Една големина Одговара на просечната големина на рака / зглоб, погодна, како за мажите и жените да ја користите.Удобен и практичен во употреба тие ги задоволи сите барања.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди