.

.

New
Новиот Дом Украс 2021 1 Божиќ во Нашиот Нов Дом, Елка Украс Housewarming Подароци Божиќ Презентира Идејата Керамички Keepsake 3 Рамна Круг Порцелан, со Панделка

Новиот Дом Украс 2021 1 Божиќ во Нашиот Нов Дом, Елка Украс Housewarming Подароци Божиќ Презентира Идејата Керамички Keepsake

DEN 124.08

Тековен
Во продавницата

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Нашата украси се направени со 3" парична казна бел порцелан (керамички) со убава оригиналниот дизајн како што е прикажано во примерокот.НЕГУВА ПОДАРОК : порцелан е елегантен и елегантен, добро направени и искра фаќа окото кога се обесени на дрво.Се применува за божиќ дрво, ќе се појави Прозорец, Таванот И Вратите.Индивидуализира Украс : Со нашите индивидуализира божиќ украс, може да користи за напредок за да напишете ја вашата благослов фраза на задната страна од украс за вашиот љубовен оние.НЕЗАБОРАВНИ ПОДАРОК : Тоа е најдобрите подароци за ново сре ќерка, син, внука, брат, сестра, внук, нови син, grandaughter, внук, невестата, младоженецот, пријател.На ЛИСТАТА се ВКЛУЧЕНИ : Керамички украс x1,String x1 (за лесно виси).Имаат Проблеми во Потрага по Божиќ Подарок?Имаме само она што ви треба.Индивидуализира Украс : Со нашите индивидуализира божиќ украс, може да користи за напредок за да напишете ја вашата благослов фраза на задната страна од украс за вашиот љубовен оние.Карактеристики На Производот:1. ГОЛЕМИНА : 3" инчи фина бела керамички украс со беспрекорна глазура заврши.Секој Украс е индивидуално Печатени.2. БИЛО OCCASSION : Божиќ Украс е дизајниран за Празници како што се : Татковци ден, Мајки ден, Бебе Туш, Прво Божиќ, Роденден, Матура партии или почеток.3. ЗАБЕЛЕШКА : Секоја рачно изработени оригинални украс е трајно да се спои, па на уметноста, станува дел од украс, НЕ decals или налепници.4. Како User-Friendly : Лесно да висат на Божиќ дрво и windows дома, ги красат училница, партии, училиште, куќа.5. На ЛИСТАТА се ВКЛУЧЕНИ : Керамички украс x1,String x1 (за лесно виси).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди