.

.

New
Дизни 9503 Автомобили Backrest Заштитник

Дизни 9503 Автомобили Backrest Заштитник

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Мини backrest заштитник.Мини backrest заштитник - валкани детски чевли не влијаат на седиштата во автомобил.На здрав, транспарентен филмот е едноставно ги избриша надвор со влажна крпа.Има оптимално со Лепенка и напнатост ремени.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди