.

.

New
ПЕЕ F LTD Карбид Помине Уметност Вежба Битови Ротари Брус Датотеки на Алатката

ПЕЕ F LTD Карбид Помине Уметност Вежба Битови Ротари Брус Датотеки на Алатката

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Висока отпорност на абење.Совршен топлина намалување.Целосно отпорен на хемиски дезинфектанти кои.Карбид Вежба Битови Ротари Брус Датотеки Алатка За Помине Уметност Нокти Педикир Tools.Карбид битови се користи за сечење мерки за да се отстрани производот.Создавање на помалку прашина со мало триење и топлина.Погоден за професионални салон или домашна употреба.Објектот Описи : -Карбид Вежба Битови Ротари Брус Датотеки Алатка За Помине Уметност Нокти Педикир Tools-Карбид битови се користи за сечење мерки за да се отстрани производот.-Создавање на помалку прашина со мало триење и топлина.-Погоден за професионални салон или домашна употреба.-Висока отпорност на абење.-Совршен топлина намалување.-Целосно отпорен на хемиски дезинфектанти кои.Пакет : 1pc x Карбид Помине Drill Item Спецификации : Материјал : Волфрам Carbide Color : Silver Size : 5.9 cm Weight : 7g.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди