.

.

New
Вулкан Харт 00-342575-00001 Индикатор Светлина

Вулкан Харт 00-342575-00001 Индикатор Светлина

DEN 607.44

Тековен
Во продавницата

Вистински ОЕМ замена дел.Вулкан Харт има години искуство во комерцијални foodservice индустрија и обезбедува висок квалитет на кујната опрема.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Вулкан Харт 00-342575-00001 Индикатор Светлина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди