.

.

New
1961 Година, Рузвелт Пара За Uncirculated

1961 Година, Рузвелт Пара За Uncirculated

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

1961 година, Рузвелт Сребрена Пара за uncirculated AU. 1961 година, Рузвелт Пара во АУ состојба.Доаѓа во 2 по 2 држачот.Во комбинација бесплатен превозот по првата монета купи од мојата колекција.Непочитувањето на 3 слика дека е грешка во слики.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди