.

.

New
СМ SunniMix Коса Clipper Тример Додатоци со Собранието Плоча Одговара за WAHL 8148 Поправка

СМ SunniMix Коса Clipper Тример Додатоци со Собранието Плоча Одговара за WAHL 8148 Поправка

DEN 527.76

Тековен
Во продавницата

Оваа главниот одбор собранието, вклучувајќи главната коло + мал коло + полнење штекер.Лесен за употреба, замена на оштетени едно директно.Стабилна врска, долг животен век.Косата clipper додаток собранието плоча Главниот + Мал Коло + Полнење Приклучок за Wahl 8148 8591 8504 81919 електрични clippers поправка.Направени од високо квалитетен материјал, практични и професионални.Опис : - Губење на clipper додаток собранието плоча Главниот + Мал Коло + Полнење Приклучок за Wahl 8148 8591 8504 81919 електрични clippers поправка. - Ова главниот одбор собранието, вклучувајќи главната коло + мал коло + полнење штекер. - Направени од високо квалитетен материјал, практични и професионални. - Лесен за употреба, замена на оштетени едно директно. - Стабилна врска, долг животен век.Спецификација : - Одговара за Wahl 8148 8591 8504 81919 - Материјал : Метал - Size : 11x5.2cm/4.33x2.04inch - Боја : Black Package Вклучува : 1 Сет за Коса clipper accessory Note : 1.Ве молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.Различни производи; Висок квалитет; Најдобра цена; добри Услуги на клиентите; Брзо трансакцијата.Ние ќе ви даде пријатен и задоволување на шопинг искуство!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди