.

.

New
2 Парчиња Божиќ Украс 2021 Керамички Срцето Божиќ Дрво Декорација Семејство Керамички Украс Срцето Порцелански Украс Бела Двострано Керамички Украс за DIY Занаети Бо?

2 Парчиња Божиќ Украс 2021 Керамички Срцето Божиќ Дрво Декорација Семејство Керамички Украс Срцето Порцелански Украс Бела

DEN 119.76

Тековен
Во продавницата

Пакет на информации : ќе добиете еден пакет, вклучувајќи 2 парчиња на божиќ семејството срцето порцелански украси, секој украс доаѓа со убава златна панделка, а количината е доволна за да ги задоволи вашата декорација потреби и DIY барања; Можете да ја обеси секаде каде што сакате.Квалитет на материјалот : овие Божиќ љубов украси се направени од квалитетни керамички материјал, кој е сигурен и здрав, не е лесно да се скрши или да се деформира, обновливи и безбеден за употреба, која може да се примени за долго време; Она што е уште поважно, ние ги користиме застаклување занает на двојно страна, така што кога ќе се допрат украс, ја чувствуваат и мазна.Производ димензија : секој Божиќ љубов керамички украс мерки за прибл. 3 x 3 x 0.2 inc, која е соодветна големина за да се откажам, исто така, е соодветен за да можете да декорирате вашиот дом, и тежината на нашиот прекрасен украс е правилно, што го прави не е лесно да се откажат од елка.Двострано печатење и исклучителен дизајн : овие Божиќ љубов украси се дизајнирани со топли зборови и срце облик, за појавување и со свадба партија тема, со што еден допир на елеганција и љубов, и ние се печати двојно-еднострани, така што ќе може да се обеси на која страна сакате.Широк апликации : нашиот Божиќ дрво керамички виси украси можат да бидат применети на различни места, како што се Божиќ дрво, свадба партии, ангажман и други прилики поврзани со свадби, кој ќе го оставам на вас и вашите гости длабок впечаток; И можете да висат тоа каде сакате, како врата се справи, подарок кутија, и дома ѕид.Топол и убав подарок : Можете да го испратите овие подароци на вашите пријатели, соседи, членови од семејството и повеќе, кои може да се покаже вашиот топло срце и добрина, на лицето кое ги прима овој подарок ќе бидам многу среќен и знам што ги сакам.Лесно да се откажам : Секој Божиќ љубов дрво керамички украс има мала дупка над неа, и секој pendant има една убава златна лента за да се откажам, кој е многу лесен за употреба.И можете да го користите различни начини да се обеси.Карактеристики : Материјал : керамички Боја : како на сликата прикажани Големина : прибл. 3 x 3 x 0.2 инчи Пакетот вклучува : 2 x Божиќ свадба украси Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди