.

.

New
HBZGTLAD 5 парови 25mm 3d лажни трепки тенки природни mink eyelash пакет краток трговија на големо природни лажни трепки (ML49)

HBZGTLAD 5 парови 25mm 3d лажни трепки тенки природни mink eyelash пакет краток трговија на големо природни лажни трепки

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

# Трепките се 100% рачно изработени, на кривина е многу убава и има драматичен изглед. # Користење на увезената високо-одделение хемиски влакна, има иста природна кривина и изглед како mink крзно, која е многу мека и природни. # Лесно да се однесуваат и да ги отстраните-На eyelash бенд е врзан со памук конец. # Тоа е многу мек, флексибилен и да не се крути.Тоа може да биде свиткана во било лак форма и е лесно да се стави на и полетување. # Трепките се направени од високо-одделение хемиски влакна, мека како mink коса. # Содржи : 5 парови на трепките.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди