.

.

New
Фабриката Buyouts 8 Вафли Стил Челик Говорникот Скара Црна

Фабриката Buyouts 8 Вафли Стил Челик Говорникот Скара Црна

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Оваа 0.8 mm дебел тешки-должност перфориран челик скара ќе го заштити вашиот јазик од влијанието направени за време на транспортот или фаза на користење.Стандард 8" големина одговара на мнозинството од 8" номинален дијаметар јазик.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди