.

.

New
Гумени Перница за Стол Ортопедски Дизајн за Ублажување на Грбот, Ишијас и Tailbone Болка Седиште Перница

Гумени Перница за Стол Ортопедски Дизајн за Ублажување на Грбот, Ишијас и Tailbone Болка Седиште Перница

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Ова седиште перница им го одвлекува вниманието на притисокот на задникот и им помага во олеснување на болки во карлицата, глуждовите и анусот.Ова може ефикасно да се ублажат болката на телото и помогне на телото да се опорави.Не-токсични гума мирис : Овој производ нема токсични гума мирис.Чистота и Хигиена : синтетички фланелен боксери худ е противалергиски и машина перат да ви обезбеди со безбедни и чисти мат.Лесно да се надува - Овој производ може да биде оптоварен брзо и лесно преку усно или снабдување воздух пумпа.Преносни : Ова значи дека тоа може да биде лесно да се врши во канцеларија столици, инвалидски колички, авиони и тренери.Производ во боја : blue Product материјал : PVCProduct големина : 45 X45 CMProduct тежина : 0.36 kg Note : 1. Луѓето кои тежат повеќе од 100 KG не треба да користите тркалезна подлога.2. Контрола на притисок во текот на инфлација да се спречи airbag од тоа да биде исполнет.3. Не користите иритирачки супстанции.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди