.

.

New
Нова Рамнотежа на Жените Немилосрдните Долг Ракав

Нова Рамнотежа на Жените Немилосрдните Долг Ракав

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.NB СУВА брзо сушење технологија фитили влага оддалеченост од вашето тело за да ви помогне да работат надвор со леснотија.Heathertech ткаенина за удобно се чувствуваат.Опуштено одговара направена за да drape лабаво од градите, половината и колковите — изградена за удобност и леснотија.Екипажот вратот.Долги ракави.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди